Vi bruker cookies for å gi deg en bedre opplevelse av nettsiden vår. Ved å fortsette å bruke siden, godtar du bruken av cookies.Lukk melding

Kontakt

Generelle henvendelser

24 02 20 27

bedrift@eplehjelp.no

Jobbe i Eplehjelp Bedrift? Ta kontakt med Henrik

Er du en eksisterende bedriftskunde med driftsavtale?

Bruk dette kontaktskjemaet

Gå til bedriftsportalen

Kontaktpersoner

Henrik Ruud

Henrik Ruud

Daglig leder og rådgiver

920 88 450

henrik@eplehjelp.no

Magnus Mysen Holm

Magnus Mysen Holm

Tekniske løsninger og bedriftskonsulent

913 97 895

magnus@eplehjelp.no

Martin Fossedal

Martin Fossedal

Leder for drift og bedriftskonsulent

932 55 710

martin@eplehjelp.no

Håkon Røsten

Håkon Røsten

Analytiker og risikoekspert

993 57 742

hakon@eplehjelp.no

Herman Halvorsen

Herman Halvorsen

Teknisk ansvarlig

947 92 451

herman@eplehjelp.no

Ludwig Gjendemsjø

Ludwig Gjendemsjø

Digital markedsføring

995 63 767

ludwig@eplehjelp.no