Kontakt

24 02 20 27
bedrift@eplehjelp.no

Er du en eksisterende bedriftskunde med driftsavtale?

Bruk dette kontaktskjemaet

Gå til bedriftsportalen

Jobbe i Eplehjelp Bedrift? Ta kontakt med Henrik

Kontaktpersoner

Henrik Ruud

Henrik Ruud

Daglig leder og rådgiver

920 88 450

henrik@eplehjelp.no

Magnus Mysen Holm

Magnus Mysen Holm

Leder for tekniske løsninger og bedriftskonsulent

913 97 895

magnus@eplehjelp.no

Martin Fossedal

Martin Fossedal

Leder for drift og bedriftskonsulent

932 55 710

martin@eplehjelp.no

Håkon Røsten

Håkon Røsten

Analytiker og risikoekspert

993 57 742

hakon@eplehjelp.no

Herman Halvorsen

Herman Halvorsen

Utvikler

947 92 451

herman@eplehjelp.no

Ludwig Gjendemsjø

Ludwig Gjendemsjø

Digital markedsføring

995 63 767

ludwig@eplehjelp.no

St. Olavs gate 27
0166, Oslo

Org.nr. 998601509